Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
885 888 PLN
Numer oferty
KOM30309
Piętro
0
Liczba pięter
8
Rok budowy
2018
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Inne
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal w samym centrum Szczecina, zaledwie 5 minut od Bramy Portowej,miejsce idealnie skomunikowane. W pobliżu tereny zielone i sportowo-rekreacyjne. Inwestycja świetnie położona i atrakcyjnie zaprojektowana. Wyjątkowa architektura oraz najwyższa jakość wykonania. Budynki z windami, w parterach lokale użytkowe, pod ziemią – garaże. W standardzie najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane: instalacja wideofonowa, stolarka okienna 2-szybowa, wentylacja mechaniczna niskociśnieniowa, instalacja światłowodowa.Lokal składa się z 5 pomieszczeń biurowych (43,95/20,19/2x11,69/18,77 mkw) ,pokoju socjalnego (6,11 mkw),łazienki,pomieszczenia gospodarczego i dwóch przedsionków.Całość do własnej aranżacji.W tej lokalizacji istnieje również możliwość zakupu lokalu o powierzchni 97,86 mkw.Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).