Szczecin

Pogodno

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 070 052 PLN
Numer oferty
KOM30307
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2017
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
5
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Piękny apartament do własnej aranżacji zlokalizowany w okolicach jasnych Błoni.Na powierzchnię 155 mkw składa się salon 38,2 mkw połączony z kuchnia 8,46 mkw,cztery sypialnie 2x 10,69 mkw,16,33 mkw 18,4 mkw,dwie łazienki 7,62 mkw i 6,39 mkw,wc z umywalką 3,98 mkw oraz hall 17,35 mkw.Propozycja dla najbardziej wymagającego klienta,prestiżowa i dopracowana w każdym szczególe. Idealnie łączy elegancję, świetny gust i bardzo wysoką jakość realizacji zarówno w warstwie projektowej, jak i wykonawczej. W standardzie najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane: instalacja wideofonowa, stolarka okienna trzyszybowa, wentylacja mechaniczna niskociśnieniowa, instalacja światłowodowa.Apartament jasny i słoneczny na uwagę zasługują duże okna oraz drewniana stolarka okienna i drzwiowa.W podziemiu znajdują się garaże (cena 55000 zł)zaprojektowane dla każdego mieszkania.Budynek wyposażony w windę, przestrzeń wokół będzie starannie zagospodarowana i ogrodzona.Cena do rozmów.Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).