Szczecin

Centrum, ul. Księcia Bogusława X

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Numer oferty
KOM29906
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

DUŻE mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na I-piętrze w kamienicy.
Idealny rozkład do każdego z pomieszczeń osobne wejście z przedpokoju.
W SYPIALNI o powierzchni 16,8m2-gładzie na ścianach, ładne deski na podłodze.
KUCHNIA- 10,6m2, widna, terakota na podłodze, kafle na ścianie.
PRZEDPOKÓj- terakota na podłodze, gładzie na ścianie, szafa typu komandor. Łazienka- ładna, z wanną narożną, bidet, w glazurze i terakocie. Pozostałe dwa POKOJE o powierzchni 23,4m2 i 22,9m2, wymagają nakładów deska do cyklinowania, zachowane oryginalne drzwi miedzy pokojami. W całym mieszkaniu okna PCV, wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne i częściowo elektryczne. Ogrzewanie gazowe II-obiegowe. Czynsz 350 z funduszem rem. Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie zadbane, duże, przestronne, słoneczne. Polecam i zapraszam na prezentacje

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).