Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 850 PLN
Numer oferty
KOM29819
Rynek
Wtórny
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rok budowy
1989
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Niezależny lokal biurowy, budynek biurowy, centrum, miejsca parkingowe. Składa się z 3 pokoi, III piętro. Bardzo jasny i słoneczny, blisko Brama Portowa. O powierzchni 74m2. Wc i pomieszczenie socjalne. Okna PCV.Dodatkowe koszty to ogrzewanie, płatne w okresie grzewczym, śmieci, woda, prąd. Wszystko w/g liczników.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).