Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
215 000 PLN
Numer oferty
KOM29804
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
1930
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Do sprzedaży lokal o powierzchni 33,4m2 z witrynami, wejście bezpośrednio z ulicy, dodatkową powierzchnię stanowi pawlacz(antresola) ok 18m2..Idealny na działalność biurową, handlową, usługową.
Ok 2,5roku temu przeprowadzono remont, na podłogach gres, efektowne oświetlenie, na ścianach gładzie, wc z umywalką w nowej glazurze i terakocie.
Ogrzewanie miejskie, woda z bojlera, rolety zewnętrzne, alarm. Polecam i zapraszam na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).