Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Numer oferty
KOM29784
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1923
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks

Opis nieruchomości

Do wynajęcia przepiękne mieszkanie w klasycznym stylu, w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie posiada zachowane w świetnym stanie oryginalne poniemieckie drzwi oraz zdobienia na suficie, po remoncie, dla pierwszego najemcy. Mieszkanie umiejscowione na wysokim parterze.
Mimo swego umiejscowienia w centrum - okolica bardzo spokojna i dobrze skomunikowana z miastem. Grube ściany zapewniają doskonałe wygłuszenie. Wychodząc z klatki lub wchodząc na strych można obserwować wspaniały widok na Odrę i Szczecin. Przez okna widać kojącą zieleń drzew.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane - wszelkie meble i sprzęt rtv, agd - łącznie z kołdrami, pościelami, ręcznikami, kwiatkami i każdym najdrobniejszym detalem - gotowe do wprowadzenia.
Powierzchnia mieszkania wynosi 65 m.
Składa się z salonu połączonego z jadalnią, kuchni, łazienki z przestronnym prysznicem, sypialni oraz osobnej garderoby. Dodatkowo w mieszkaniu zawarta jest ogromna szafa mogąca naprawdę sporo pomieścić.
Koszt najmu: 2150 zł (w tym czynsz, internet, telewizja)
+ prąd i gaz wg własnego zużycia, prąd płatny co dwa miesiące, gaz co miesiąc.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).