Drzewica

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Numer oferty
KOM29743
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
6 200 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Rok budowy
1930
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Dom z lat 30 -tych parter z użytkowym poddaszem , powierzchnia 210 m 2 , działka 6200 m 2 . Nieruchomość położona we wsi Drzewica gmina Golczewo , powiat Kamień Pomorski , woj. zachodniopomorskie. Budynek z cegły - parter 5 pokoi , 2 kuchnie , 2 łazienki. W połowie domu przeprowadzono remont - wymieniono okna na PCV, sufity i ściany - regipsy , w łazience kabina, kafle, terakota. Druga połowa domu do remontu. Na poddaszu zrobiony jeden duży pokój , połączony schodami kręconymi z częścią domu wyremontowaną. Dachówka cementowa położona na zaprawę . Szambo, woda z wodociągu.Duży budynek gospodarczy - murowana stodoła ok. 200 m2. Całość zlokalizowana na końcu wsi. Ciekawe miejsce pod agroturystykę.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).