Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
900 PLN
Numer oferty
KOM29741
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
1978
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Do wynajmu pow. biurowa 19m2 w biurowcu, śródmieście. Pokój znajduje się na 1 piętrze biurowca. Cena zawiera wszystko (tj: światłowód internet, prąd, ogrzewanie, wodę, śmieci. oraz wszystkie połączenia telefoniczne - wychodzące). Cena do negocjacji przy umowie na 12 msc. Dostęp 24/h, recepcja, własny parking

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).