Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Numer oferty
KOM29495
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
1938
Stan budynku
Bardzo dobry
 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal Centrum 124 m2.
Lokal położony w ścisłym centrum miasta na parterze z wejściem od ulicy nadający się pod każdą działalność.Bardzo dobre miejsce pod bank, usługi, itp.Lokal praktycznie stanowi otwartą przestrzeń z wydzieloną częścią socjalną.Standard lokalu jest wysoki i nie wymaga remontu - ewentualnie drobnych przeróbek i kosmetyki pod swoje potrzeby. Ogrzewanie jest gazowe nowej generacji-bardzo oszczędne i ekonomiczne ( w okresach grzewczych miesięczne koszty za co wynoszą ok. 150zł za gaz).W lokalu można dokonywać dowolne przeróbki , ponieważ nie podlega to pod konserwatora zabytków , jak również na zewnątrz można umieszczać reklamy , za które opłaty pobiera wspólnota.Koszt za umieszczenie takiej reklamy jest rzędu ok. 200zł miesięcznie i wspólnota wyraża na to zgodę , ponieważ czerpie z tego pożytki.Lokal posiada ładną elewację wykonaną z granitu.Trawnik , który znajduje się przed lokalem można również zagospodarować. Pod lokalem znajduje się piwnica , którą można dowolnie wykorzystać np. na archiwum. Przy lokalu znajdują się miejsca postojowe , więc nie ma problemu z parkowaniem pojazdów.W okolicach lokalu jest duże natężenie ruchu pieszych i pojazdów.Cena najmu 5 000zł+VAT+czynsz do wspólnoty ok. 300zł+media (prąd, gaz).
Lokal godny polecenia.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).