Szczecin

Bezrzecze

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
825 000 PLN
Numer oferty
KOM29466
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
950 m2
Powierzchnia użytkowa
176 m2
Rok budowy
2017
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
0
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący do wykończenia -położony w pięknym miejscu na Bezrzeczu.
Dom jest zaprojektowany dla rodziny . Jest to piętrowy budynek, zbudowany na planie kwadratu przekrytego kopertowym dachem, z wbudowanym w bryłę garażem, z parterowymi dobudówkami i wykuszami. Niewielka powierzchnia domu została zamknięta w atrakcyjnej nowoczesnej bryle, z ładnymi przeszkleniami i urozmaiconymi elewacjami. Wnętrze domu podzielono na część dzienną i gospodarczą na parterze, oraz sypialnie na piętrze. Na dole zaprojektowaliśmy obszerny pokój dzienny, lekko odgrodzony od jadalni i kuchni, oraz holu. Schody na piętro są ozdobą salonu i holu. Całość tworzy jednoprzestrzenne duże wnętrze, otwarte szerokimi przeszkleniami na ogród i taras. Dwustanowiskowy garaż dostępny z przedsionka ma dodatkowo dwa pomieszczenia gospodarcze – w tym kotłownię. Na piętrze przewidziano trzy sypialnie ( rodziców – z garderobą i dziecinne – z szafami wbudowanymi ), dużą rodzinną łazienkę, oraz dodatkowe pomieszczenie - pokój lub garderobę. Nad piętrem znajduje się strych – magazyn. Dom został zaprojektowany z uwzględnieniem rozwiązań energooszczędnych. Późniejsza eksploatacja domu nie powinna być kosztowna. Budowa samego domu również nie powinna przysporzyć wielu problemów – dom jest dość prosty, ma nieskomplikowaną konstrukcję, zwartą bryłę. Projekt domu jest w sam raz dla osób, które cenią sobie dobrą architekturę i ładny efekt, ale jednocześnie nie chcą wydać na swój przyszły dom fortuny.
Obecnie w budynku położone są tynki wewnątrz budynku, rozprowadzona instalacja elektryczna ,alarmowa, okna p4 ,wylewki na podłogach , drzwi antywłamaniowe ,brama wiśniowski na dwa samochody, dachówka roben ceramiczna ,brak hydrauliki.Wykonany taras zewnętrzny o pow. ok. 60m2.Dom doskonale doświetlony -słoneczny , pogodny.
Polecam i serdecznie zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).