Szczecin

Niemierzyn, ul. Ruciana

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Numer oferty
KOM29360
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Willa
Rok budowy
1994
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna

Opis nieruchomości

Parter domu jednorodzinnego w okolicach Lasku Arkońskiego do wynajęcia. Samodzielne mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, łazienka z wc taras, garderoba, łącznie 76 m2. Niezależne wejście z klatki schodowej. Mieszkanie umeblowane , w sypialni łoże dwuosobowe,kuchnia umeblowana, wyposażona w sprzęt AGD / lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna/ , łazienka z wc . Ogrzewanie podłogowe, na podłogach terakota. Wynajem bez zwierząt i dzieci, minimalny okres najmu 1 rok z opcją przedłużenia. Koszt najmu 1800 ,- zł + 500,- zł /gaz, prąd,woda, śmieci/+ kaucja 1800 ,-

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
Email:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).