Szczecin

Pogodno, ul. 5 Lipca

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
225 000 PLN
Numer oferty
KOM29345
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1976
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2 X pokojowe położone w okolicach Uniwesytetu na pograniczu Pogodna doskonałe do zamieszkania , jak i pod inwestycję/wynajem.
Mieszkanie o pow. 49,18 m2
Mieszkanie rozkładowe- składa się z dwóch pokoi jeden o pow. 22,30m2 i tutaj do pokoju o pow. 18,58m2 włączony został balkon o pow. 3,71m2 oraz małego pokoju o pow. pokoju o pow. ok.8,85m2m2 .Kuchnia w kwadracie o pow.8,37m2 , ustawna , widna z dużym oknem.Łazienka z wanną w glazurze starszego typu o pow.3,78m2, przedpokój 5,88m2 z doskonałym miejscem na wbudowanie szafy typu komandor.W mieszkaniu okna PCV , a na zewnątrz założone rolety .Na podłogach położone panele , na ścianach położone tapety.
Mieszkanie bardzo funkcjonalne i położone w spokojnym miejscu.W okolicy strefa bezpłatnego parkowania.
Mieszkanie posiada niskie koszty utrzymania , ponieważ czynsz z f.r. oraz ogrzewaniem wynosi 340zł.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).