Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
7 000 PLN
Numer oferty
KOM29293
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
1960
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Do wynajęcia doskonały lokal gastronomiczny w samym Centrum Szczecina w bliskim sąsiedztwie Kaskady.Lokal doskonały również , np. pod placówkę banku , handel itd.Dodatkowo wejście od zaplecza na dostawę , np. towaru.
Cena najmu 7000zł+ VAT+ czynsz do wspólnoty 1500zł ( ogrzewanie miejskie , zaliczki na wodę , itd.) +prąd +gaz.
Lokal z wieloletnią tradycją .Lokal położony w ścisłym centrum miasta w bardzo atrakcyjnym miejscu o dużym natężeniu ruchu.Lokal posiada dużą witrynę- co umożliwia świetną ekspozycję.W okresie letnim możliwość prowadzenia ogródka przy lokalu.
Kaucja 2x miesięczna.
Polecam i serdecznie zapraszam.
Lokal z dużym potencjałem.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).