Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Numer oferty
KOM29147
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
3
Rok budowy
1938
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia elegancki lokal położony w ścisłym centrum miasta -świetna lokalizacja(przy głównej i zarazem najdłuższej ulicy handlowej).W sąsiedztwie lokalu znajdują się placówki wielu banków,ekskluzywne butiki, salony,restauracje oraz siedziby wielu innych znanych firm.Lokal położony jest na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika.Lokal po generalnym ,kapitalnym remoncie - wysoki standard wykończenia .W skład lokalu wchodzi sala sprzedaży , która jest w dwóch poziomach ,w piwnicach lokalu znajdują się pomieszczenia socjalne i w.c.Lokal posiada duże witryny z szybami atywłamaniowymi.W niedalekim sąsiedztwie lokalu wielkie centrum handlowo-usługowe Kaskada , które połączy dwa główne place miasta .Przy lokalu jest możliwość parkowania pojazdów.
Cena do rozmów.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).