Czarnowo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
595 000 PLN
Numer oferty
KOM28701
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 500 m2
Powierzchnia użytkowa
110 m2
Rok budowy
2001
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący 140 m2 wraz z budynkiem gospodarczo-garażowym 72 m2, na działce o powierzchni 2500 m2. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Czarnowie, w gminie Kozielice, 45 km od Szczecina, z perfekcyjnym dojazdem drogą S3. Nieruchomość położona jest w odległości ok. 150 m od jeziora Czarnego, w bliskim otoczeniu lasu. Całość jest idealnym miejscem do życia poza miastem, jak również na weekendowe wypady . TEREN: 2 500 m2 ogrodzonego terenu , zabudowanego nieruchomościami, zagospodarowanego zadbanym ogrodem tworzy wyjątkowo urokliwe miejsce . DOM: Dom - parter z użytkowym poddaszem z , nie podpiwniczony, przykryty dachem wielospadowym, wybudowany w 2001 r. Na parterze znajduje się: duży salon, kuchnia z jadalnią, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajduje się : sypialnia, łazienka i przedpokój. W salonie nastrojowy kominek. Budynek wyposażony w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną do zbiornika bezodpływowego, elektryczną, gazową, c.o. i c.c.w. z kotła gazowego. Dom wyposażony w system alarmowy i żaluzje zewnętrzne antywłamaniowe. Budynek gospodarczo-garażowy o powierzchni ok. 72 m , parterowy, nie podpiwniczony, przykryty dachem wielospadowym. Posiada rozbudowaną formę polegającą na zespoleniu wspólnym dachem dwóch części- jedna może idealnie pełnić funkcję składową dla narzędzi ogrodniczych oraz sprzętu rekreacyjnego, druga pełni funkcję garażową z dwoma bramami uchylnymi firmy Hormann. Budynek wyposażony w system alarmowy. Oferta sprzedaży częściowo obejmuje wyposażenie domu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).