Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
179 000 PLN
Numer oferty
KOM28666
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
2014
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks

Opis nieruchomości

2 pokojowe mieszkanie, komfortowo wykończone pod klucz. sprawdzony deweloper. Te zdjęcia przedstawiają jego inne mieszkania. Zakończenie budowy ok. 1 miesiąca. Na powierzchnię 36,7 m2 składają się 2 pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka z wc i wanną w glazurze i terakocie, przedpokój. Pokoje w panelach, ściany gładzone malowane. Okna pionowe pcv, połaciowe firmy Velux otwierane za pomocą pilota, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Niski czynsz. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gaz. 2-obiegowego.
Ocieplenie wełna 22cm, Mieszkanie do wydania w standardzie pod klucz.
Kupujacy nie placi podatku 2%

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).