Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
450 PLN
Numer oferty
KOM28539
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rok budowy
1975
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Pokój biurowy o pow 17m2 na 1 piętrze budynku biurowego. Cena zawiera ogrzewanie, wode, internet. Dodatkowe koszty: prąd (podlicznik) ok. 20zł i vat. Dostęp do biura do godz. 22. Tynki strukturalne, panele podłogowe, rolety okienne. Budynek chroniony, monitorowany.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).