Łęgi

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
310 000 PLN
Numer oferty
KOM28483
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 126 m2
Powierzchnia użytkowa
79 m2
Rok budowy
2008
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Domek wolnostojacy parterowy - 82,5 m2 / z możliwością dobudowy piętra / dach dwuspadowy pokryty blachodachówką , działka 1126 m2 . Nieruchomość położona we wsi Łegi , w otulinie rezerwatu Świdwie. Dom przerobiony z budynku gospodarczego - wybudowany w latach 2007 -2008 , suporeks, ocieplony 15 cm styropianem, otynkowany. W środku 3 pokoje - salon połączony z aneksem kuchennym ok. 40 m2, pozostałe pokoje 20 i 10 m2, łazienka z wc ok. 8 m2, wiatrołap. W salonie panele , w pozostałych pokojach częściowo parkiet, terakota , w Łazience terakota, kafle, wanna. Ogrzewanie - piec gazowy II obiegowy , dom podłączony do kanalizacji wiejskiej , wodociąg wiejski .Dojazd do posesji droga utwardzoną. W sąsiedztwie budynki gospodarskie , blisko Jezioro Świdwie . Do wsi dojeżdża komunikacja miejska autobusowa.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).