Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
7 800 PLN
Numer oferty
KOM28441
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
2
Rok budowy
1983
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem oddzielna powierzchnia biurowa, medyczna, kancelaryjna z dwoma oddzielnymi wejściami, parkingiem w śródmieściu. Całość powierzchni to 210m2 w tym 8 niezależnych pokoi + wewnętrzny korytarz z toaletami. Dostęp całodobowy, ochrona, czynsz zawiera wszystkie media.Rozkład i wymiary pokoi na planie zdjęciowym.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).