Dziwnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 980 000 PLN
Numer oferty
KOM28102
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 300 m2
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1940
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży budynek pensjonatowo-hotelowo- mieszkalny o powierzchni całk. 1200m2, posadowiony na działce o powierzchni 2300m2.
Nieruchomość położona ok 800m od morza.
W budynku użytkowany jest parter,I-piętro i poddasze, w skład którego wchodzi, 36 pok, trzy węzły sanitarne, pomieszczenia gospodarcze, strych do zagospodarowania.
Na posesji dostępne miejsca parkingowe.
Dach po remoncie-dachówka, stropy ceramiczne, okna starsze.
Budynek jest użytkowany, w sezonie letnim wynajmowane pokoje.
Właściciel posiada projekt i pozwolenie na przebudowę budynku na 24 apartamenty.(pod inwestycję).
Zapraszam na prezentacje

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).