Szczecin

Jasne Błonia

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
600 PLN
Numer oferty
KOM27686
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rok budowy
1923
Rodzaj budynku
Zabytkowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem pokój biurowy znajdujący się w kameralnym odnowionym budynku biurowym nieopodal Jasnych Błoni o powierzchni 16m2, położony na II piętrze budynku. Na podłodze wykładzina dywanowa, okna drewniane stylowe, ściany malowane. Budynek chroniony i monitorowany z miejscem parkingowym na terenie dziedzińca biurowca. Wjazd na teren automatyczną bramą na pilota. Czynsz 600 zł zawiera, ogrzewanie, wodę, sprzątanie, dodatkowe opłaty to: prąd i 23% vat. Kaucja 1 miesięczna. Dostęp do biura 24 h.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).