Szczecin

Warszewo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
419 000 PLN
Numer oferty
KOM27555
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana, teren całkowicie uzbrojony ,zlokalizowana w cichej i spokojnej części Warszewa. Na terenie obowiązuje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego:
- maksymalna wysokość budynków: 9,5 m lecz nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne,
- powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki,
- budynki mieszkalne kryte dachami minimum dwuspadowymi o spadku głównych połaci dachowych minimum 35 stopni,
- forma budynków mieszkalnych: wolno stojące, bliźniacze.
Jest to ostatnia wolna działka na pozostałych stoją domy wolnostojące. Teren ogrodzony. Do nieruchomości prowadzi oświetlona droga wyłożona polbrukiem. Działka w pełni uzbrojona ( gaz, prąd, woda, kanalizacja na działce ). Jest indywidualny projekt budowlany na bliźniaka. W okolicy dużo zieleni.Przepiękna lokalizacja.Polecam!

Mapa

Kontakt

Grażyna Nowicka-Kieta

Grażyna Nowicka-Kieta

Telefon:
515-779-893, 502-646-100
Mobile:
502-646-100
Email:
grazyna@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).