Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
11 925 PLN
Numer oferty
KOM27436
Rynek
Pierwotny
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rok budowy
2016
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem 265 m2 powierzchni biurowej klasy "A" w nowym budynku biurowym wybudowanym w 2016 roku , w ścisłym centrum miasta. Budynek cechuje wysoki standard wykończenia, doskonała lokalizacja oraz wysokiej klasy instalacje, w tym energooszczędne systemy ogrzewania oraz klimatyzacji, okablowanie IT LAN kategorii 6a, przyłącza światłowodowe o dużej przepustowości.
Powierzchnia biurowa na kondygnacji została zaprojektowana jako przestrzeń "open space", tak aby dać możliwość optymalnej aranżacji powierzchni. Na piętrze znajduje się też olbrzymi taras z widokiem na główną ulicę.
Budynek został zaprojektowany tak, aby zapewniać użytkownikom dużą ilość naturalnego światła, wyposażony jest w dwie szybkie windy Schindler,system kontroli dostępu. Każde piętro ma swoją wydzieloną serwerownie osobno klimatyzowaną. Jest możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni. Wokół budynku zlokalizowany jest całodobowy dozorowany parking (150 zł brutto miesięcznie) . Czynsz najmu to 45 zł netto/m2 + 15 zł netto m2 koszty eksploatacyjne (Ciepło i chłód, energia elektryczna, woda, wentylacja, śmieci wg. udziału liczonego wg. powierzchni, podatek od nieruchomości i inne opłaty lokalne ,administracja budynku, sprzątanie części wspólnych, utrzymanie parkingu ( w tym oświetlenie parkingu) , wywóz nieczystości, ochrona i monitoring, ubezpieczenie, serwisy techniczne ) Serdecznie zapraszam na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).