Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 300 PLN
Numer oferty
KOM27387
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1930
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal handlowy na rogu jednej z głównych ulic miasta Szczecin, bardzo duży ruch pieszy i kołowy , o powierzchni 18m2. Lokal składa się z jednego pomieszczenia z wejściem bezpośrednio z ulicy. Lokal znajduje się na parterze, doskonale nadaje się na lombard, handel, biuro, standard - dobry. Na podłogach terakota, ściany malowane w gładzi tynkowej, alarm.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
Email:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).