Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
4 000 000 PLN
Numer oferty
KOM27384
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka o pow. 2797m2 położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Gumieńcach.
Na działce posadowiony jest dom , więc można część działki wydzielić i sprzedać osobno ,ponieważ dom położony jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę niską wielorodzinną do 4 kondygnacji---40% zabudowy, istnieje więc możliwość potraktowania nieruchomości, jako potencjalnej działki inwestycyjnej , np.dla dewelopera.Dom można usunąć.
Polecam i zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).