Łęgi

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 100 000 PLN
Numer oferty
KOM27006
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia użytkowa
250 m2
Rok budowy
2016
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Polecam do sprzedaży nowy dom wolnostojący w standardzie deweloperskim- położony w pięknej, spokojnej okolicy, blisko rezerwatu Świdwie na duże działce o pow. ok. 3000m2. Jednocześnie od centrum Szczecina dzieli go 20 minut. Właścicielom domu zależało na stworzeniu otwartej i jasnej przestrzeni dziennej domu, to propozycja dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań, którzy cenią oryginalność współczesnej architektury. Budynek wyróżnia się mniej typową bryłą, która kształtem swej podstawy przypomina literę C. Dom posiada wiele unikatowych rozwiązań-wiatrołap, z którego przez garderobę dostaniemy się do dwustanowiskowego garażu. Z tyłu garażu wydzielono pomieszczenie gospodarcze, które pomyślano jako połączenie kotłowni z pralnią. Opuszczając sień, znajdziemy się w holu – naprzeciwko jednobiegowych schodów. Znajdujący się za nimi taras dzieli dolną kondygnację na dwie części. Po prawej znajduje się gabinet oraz łazienka, a po lewej przestronny salon z imponującą pustką łączącą dwie kondygnacje. Na antresoli znajduje się sypialnia z przeszkleniem na salon. Przyjemny klimat temu wnętrzu zapewni centralnie usytuowany kominek, oddzielający część wypoczynkową od kuchni i jadalni. Jadalnię wyposażono w pojemną, praktyczną spiżarnię i na tej kondygnacji znajduje się łazienka.
Na poddaszu znajdują się pomieszczenia o charakterze prywatnym. Do dyspozycji domowników pozostają tutaj trzy wygodne sypialnie. Wszystkie pokoje prywatne zostały wyposażone w garderoby, a największa sypialnia została połączona również z łazienką. Druga łazienka jest dostępna dla wszystkich domowników wprost z korytarza.
Brama garażowa - zautomatyzowana.
Technologia wykonania
Fundamenty: tradycyjne - na ławach fundamentowych.
Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm/wełna mineralna 17 cm.
Stropy: żelbetowe wylewane.
Schody: wubiegowe żelbetowe.
Dach: tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką braasa płaska grafitowa.
Elewacja: przygotowana do położenia pucu lub innego rozwiązania.
Ogrzewanie: gazowe - piec kondensacyjny. Grzejniki kanałowe przy dużych przeszkleniach na parterze oraz tradycyjne grzejniki w pozostałych pomieszczeniach.
Wentylacja: mechaniczna z rekuperacją.
Dom posiada:gaz , prąd,wodę , kanalizacja-ekologiczna oczyszczalnia-możliwość podłączenia do miejskiej.
4 pierwsze zdjęcia , to proponowane wykończenie.
Polecam i serdecznie zapraszam na tak interesującą ofertę.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).