Szczecin

Klęskowo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
3 900 000 PLN
Numer oferty
KOM01431
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
9 055 m2
Rok budowy
1994
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona jest na obrzeżu Szczecina-Klęskowa, przy drodze szybkiego ruchu A-3, 20 km od przejścia granicznego Kołbaskowo, w odległości 12 km od Centrum Szczecina.
Ta spokojna i malowniczo położona część dzielnicy charakteryzuje się budownictwem o bardzo niskiej intensywności, dominują budynki mieszkalne, jednorodzinne w zabudowie luźnej. Wokół znajdują się tereny w większościjeszcze nie zagospodarowane. Bliskie sąsiedztwo Puszczy Bukowej, słynącej z licznych ścieżek zdrowia oraz piuęknych widoków, stwarza możliwość wykorzystania nieruchomości na cele nie tylko mieszkalno-produkcyjne, ale również rekreacyjno-sportowe lub hotelarskie.
Obecnie nieruchomość podzielona jest na dwie działki : na pierwszej działce znajdują się obiekty mieszkalne, przestronne hale produkcyjne i wygodne magazyny; druga działka jest niezabudowana, ale dzięki swojemu ukształtowaniu idealnie nadaje się na cele rekreacyjno-sportowe, a także sadowniczo-ogrodnicze.
Na terenie posiadłości znajduje się komfortowy dom jednorodzinny i dwa mieszkania dla pracowników.
Wszystkie szczegółowe powierzchnie, liczba pomieszczeń dostępne są do wglądu w biurze nieruchomości.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).