Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
15 750 PLN
Numer oferty
KOM26783
Rynek
Pierwotny
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
2016
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem 350 m2 powierzchni biurowej klasy "A" w nowym budynku biurowym wybudowanym w 2016 roku , w ścisłym centrum miasta. Budynek cechuje wysoki standard wykończenia, doskonała lokalizacja oraz wysokiej klasy instalacje, w tym energooszczędne systemy ogrzewania oraz klimatyzacji, okablowanie IT LAN kategorii 6a, przyłącza światłowodowe o dużej przepustowości.
Powierzchnia biurowa na kondygnacji została zaprojektowana jako przestrzeń "open space", tak aby dać możliwość optymalnej aranżacji powierzchni. Budynek został zaprojektowany tak, aby zapewniać użytkownikom dużą ilość naturalnego światła, wyposażony jest w dwie szybkie windy Schindler,system kontroli dostępu. Każde piętro ma swoją wydzieloną serwerownie osobno klimatyzowaną. Jest możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni. Wokół budynku zlokalizowany jest całodobowy dozorowany parking (150 zł brutto miesięcznie) . Czynsz najmu to 45 zł netto/m2 + 15 zł netto m2 koszty eksploatacyjne (Ciepło i chłód, energia elektryczna, woda, wentylacja, śmieci wg. udziału liczonego wg. powierzchni, podatek od nieruchomości i inne opłaty lokalne ,administracja budynku, sprzątanie części wspólnych, utrzymanie parkingu ( w tym oświetlenie parkingu) , wywóz nieczystości, ochrona i monitoring, ubezpieczenie, serwisy techniczne ) Serdecznie zapraszam na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).