Szczecin

Śródmieście, ul. Pocztowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Numer oferty
KOM26617
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2015
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks

Opis nieruchomości

Nowo wybudowane 2 pokojowe 45m2, mieszkanie w położone w śródmieściu miasta znajdujące się na czwartym piętrze. Powierzchnia 45m2, dwa pokoje rozkładowe pokoje. Mieszkanie wykończone pod klucz. Ściany w gładzi, na podłodze w pokojach i przedpokoju panele podłogowe, kuchnia jako aneks, łazienka z kabiną i umywalką w glazurze i terakocie. Okna pcv i połaciowe. Drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.Kupujący nie płaci podatku 2% przy zakupie.Polecam i zapraszam

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).