Szczecin

Centrum, ul. Władysława Łokietka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
150 000 PLN
Numer oferty
KOM26616
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,19m2 położone z na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z dużego salonu oraz kuchni.
Ściany malowane bez gładzi, podłogi drewniane, okna starego typu. Wysokość pomieszczeń ponad 3 metry. Istnieje możliwość utworzenia antresoli, a w niej części sypialnej. Kamienica ma nową elewacje, ogrzewanie w mieszkaniu piec-elektryczne
Mieszkanie do remontu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).