Stobno

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
75 000 PLN
Numer oferty
KOM26405
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Stobnie ( rej .os. Pod Lipami),gm . Kołbaskowo o pow. 975 m2.,Do działki przynależny udział w działkach drogowych-. WOda studnia, szambo.
Dla niniejszej działki istnieje Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego- pod zabudowę jednorodzinną.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).