Szczecin

Podjuchy

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
799 000 PLN
Numer oferty
KOM26383
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
490 m2
Powierzchnia użytkowa
271 m2
Rok budowy
1991
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Dom położony w pięknym miejscu na prawobrzeżu .Dom wolnostojący położony przy spokojnej uliczce.Dom funkcjonalny dla większej rodziny.
Parter zajmuje przestronny salon o pow. ok. 30m2 z kominkiem , który posiada płaszcz wodny (ciepło rozprowadzane jest na wszystkie pokoje). Z salonu wyjście na taras.Kuchnia w zabudowie o pow. ok. 14m2 - wydzielona , ale otwarta na salon.Na parterze znajduje się łazienka z kabiną prysznicową w nowej glazurze i terakocie.Na piętro prowadzą nowe ażurowe drewniane schody.Na piętrze znajdują3 x rozkładowe pokoje o pow. ok. 14,14,12m2 -jeden z wyjściem na balkon,duża łazienka o pow. ok. 7m2 z oknem .Łazienka z wanną w nowej glazurze i terakocie.Poddasze przestronne z dwoma pokojami o pow. ok. 31 i 14m2 oraz duża łazienka o pow. ok. 7m2 z kabiną prysznicową.W salonie na podłodze położona deska barlinecka ,w pokojach na podłogach panele, w pokojach na ścianach położone gładzie .
Budynek podpiwniczony.W przyziemiu znajduje się zaadoptowane 2x pokojowe mieszkanie , z łazienką oraz osobnym niekrępującym wyjściem.
Garaż przy budynku ok. 40m2.
Polecam i serdecznie zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).