Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
775 000 PLN
Numer oferty
KOM08119
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
2002
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Lokal położony w centrum w nowym budynku z 2002 roku. Lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.Lokal posiada wysoki standard wykończenia, stanowi otwartą przestrzeń , którą można dowolnie zaadoptować. Posiada duże okna oraz witrynę wystawową od strony głównej ulicy-posiada rolety antywłamaniowe (automatyczne), instalacje alarmową,klimatyzacje z funkcja ogrzewania, wentylację . Lokal może służyć na różne cele pod handel, biuro , gabinety , kancelarie ,przedszkole, gabinety medyczne ,itp. Ogrzewanie i ciepła woda z SEC-u.
POLECAM

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).