Dreżewo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
95 000 PLN
Numer oferty
KOM08070
Przeznaczenie działki
Budowlana

Opis nieruchomości

Działka położona 700 m za Pobierowem w stronę Trzęsacza .Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-pensjonatową, maksymalna pow. zabudowy 30%powierzchni działki, dopuszcza się zabudowę budynkami gospodarczymi i małymi obiektami letniskowymi-40%powierzchni zabudowanej.
Polecam działkę ze względu na swoją lokalizację osobom ceniącym spokój i ciszę.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).