Tanowo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Numer oferty
KOM05634
Przeznaczenie działki
Budowlana

Opis nieruchomości

Właściciel posiada do sprzedaży 20 działek o pow. od 900-1200m2, działek o pow. 1200m2 jest osiem .Działka posiada status działki budowlanej z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne.Uzbrojenie w pobliżu pełne( gmina będzie zbroiła), droga gminna,30% procent zabudowy , wysokość do 9,5m .

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).