Kliniska Wielkie

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
179 000 PLN
Numer oferty
KOM05327
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
55

Opis nieruchomości

Właściciel posiada do sprzedaży pięć działek o pow. 1375m2 jest wstępny podział tego terenu.Możliwość zakupu większego terenu , ponieważ działki przylegają do siebie (czyli , np. 2750m2,4125m2 , itd.)Przy zakupie większej powierzchni cena za 1m2-ulega pomniejszeniu . Działki posiadają 25m szerokości i 50m długości, wszystkie przylegają do siebie i sąsiadują bezpośrednio ze ścianą lasu-mają piękne położenie.Dojazd jest drogą asfaltową i niedługi odcinek drogą gruntową ok. 150m.Przy samych działkach jest kanalizacja, prąd, woda i gaz ok. 50m od działek.Polecam te działki ze względu na wyjątkową lokalizację, piękną przyrodę, bardzo dobry dojazd.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).