Szczecin

Wielgowo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
497 000 PLN
Numer oferty
KOM04272
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
65

Opis nieruchomości

Działka pięknie położona przy ścianie lasu i na samej działce na ok.1/3 powierzchni znajduje się drzewostan leśny-robi to niesamowite wrażenie.Działka jest ogrodzona , posiada nasadzenie przy płocie( tuje),jest pięknie nasłoneczniona.W sąsiedztwie wybudowane są nowe domy , jadnak w pobliżu działki teren jest otwarty ( piękna polana) i tu już nic nie powstanie.Na działce znajduje się przyłącze z prądem , stydnia głębinowa , są wydane werunki przyłączy gazu do istniejącej sieci.Do działki jest bardzo dobry dojazd . Dziaka ta jest dla polecenia klientom ceniącym sobie spokój , ciszę i piękno natury!!!POLECAM

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).