Dobra

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
820 800 PLN
Numer oferty
KOM03536
Przeznaczenie działki
Rolna

Opis nieruchomości

Działka posiada obecnie status działki rolnej , jednak przeznaczenie działki ma być pod zabudowę jednorodzinną i wielodzinną.Działka posiada kształt prostokąta i przlega do działki , którą można również kupić. Działka sąsiadująca ma kształt trójkąta i jest o pow. 4 700m2 , przylega do drogi asfaltowej. Jeżeli doszłoby do zakupu dwóch działek cena za metr działki wynosiłaby 147 zł. Cały teren miałby pow. 10 100m2 a cena wynosiłaby za całość 1 434 200zł. Atrakcyjna lokalizacja , może tu powstać wspaniałe osiedle.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).