Kopice

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
813 300 PLN
Numer oferty
KOM03372
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna

Opis nieruchomości

Działka rekreacyjno turystyczna z dostępem do Zalewu. Położona w pobliżu miejscowości letniskowej. Z jednej strony Zalew z drugiej las. Malowniczo połozona. Wlaściciel bedzie dzielil na mniejsze działki po 3000m2.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).