Dobra

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
69 000 PLN
Numer oferty
KOM26277
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Kompleks działek w Dobrej Szczecińskiej powierzchnia od 1000-1400 m2 z planem zagospodarowania ,50% powierzchnia zabudowy, wszystkie media łącznie z kanalizą. Droga asfaltowa, w otoczeniu same nowe domy .Droga asfaltowa. Kończy się podział geodezyjny z tej działki.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).