Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 519 500 PLN
Numer oferty
KOM26245
Przeznaczenie działki
Budowlana

Opis nieruchomości

DZIAŁKA IDEALNA DLA DEWELOPERA-CENA JESZCZE DO DROBNYCH ROZMÓW !!!
Działka budowlana położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Gumieńcach . Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Teren ten przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną bez usług i,jednorodzinną z dopuszczeniem usług.Prąd przy działce , woda ,kanalizacja i gaz przy ulicy ,192,5m2 udział w drodze.
Obszar planu obejmuje tereny elementarne i w/w działka leży na tym obszarze o nr Z.G.2003.MN,U dla, którego miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje następujące ustalenia funkcjonalne:
-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliżniacza
-dopuszczalne sią usługi wbudowane
-maksymalna wysokość zabudowy-9,5m,nie więcej niż 3 kondygnacje nadziemne
-budynki kryte dachami stromymi dwuspadowymi
-dla zabudowy wolno stojącej :35%
-dla zabudowy bliżniaczej :40%
-minimalna pow.nowej działki budowlanej:
- dla zabudowy wolno stojącej :800m2
- dla zabudowy bliżniaczej :400m2
-minimalna szerokość frontu nowej działki
-20m dla zabudowy wolnostojącej
- 12m dla zabudowy bliżniaczej
Na granicy działki znajduje się prąd oraz woda , pozostałe miedia gaz i kanalizacja ok. 250-300m od działki.POLECAM GORĄCO !!!!!!!!!!!!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).