Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
900 PLN
Numer oferty
KOM26137
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
1990
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajmu pow. biurowa 19m2 znajdująca się w budynku biurowym recepcją (przyjmowanie i wydawanie poczty dla najemców przez recepcjonistkę), centrum - sródmieście miasta. Są to 2 pokoje połączone wewnętrznymi drzwiami na 1 piętrze budynku. W kwocie czynszu są wszystki media tj: bardzo szybki internet, prąd, ogrzewanie, wodę, śmieci oraz rozmowy telefoniczne wychodzace. Dostęp do biura całą dobę (portier), przed budynkiem parking dla najemców i klientów. Polecam

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).