Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 538 000 PLN
Numer oferty
297355
Przeznaczenie działki
Budowlana

Opis nieruchomości

W ofercie na sprzedaż działka o powierzchni 15297 m2 zlokalizowana w malowniczej części Mierzyna. Działka znajduję się na tak zwanym bliskim Mierzynie (teren zurbanizowany), bezpośrednio przy działce nowo wybudowane domy jednorodzinne. Dojazd do działki z jednej strony utwardzoną drogą gminną z drugiej strony ma powstać dodatkowa droga dojazdowa. Ulica dojazdowa oświetlona, w okolicy znajduję się nowa szkoła a w bezpośrednim sąsiedztwie las. Obecnie działka posiada status rolny i dostęp do mediów (prąd, gaz, woda, kanalizacja). W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka posiada funkcję pod zabudowę mieszkaniową. W związku z tym istnieje możliwość złożenia wniosku o zmianę w planie zagospodarowania na funkcje mieszkaniową. Gmina wyrazi na to zgodę a przybliżony koszt sporządzenia planu to 10-15 tyś. złotych. W chwili obecnej możliwość podziału na działki o powierzchni 5000 m2 lub 3000 m2 i uzyskania na każdą z działek warunków podziału i zabudowy. Docelowa parcelacja to działki o powierzchni minimalnej 850 m2, domy w sąsiedztwie mają wysokość do 12m do kalenicy a powierzchnia zabudowy działek wynosi do 35%. Właściciel posiada zapewnienie dostępu do sieci elektroenergetycznej dla inwestycji budowy 13 domów jednorodzinnych. Sieć gazowa znajduję się w drodze gminnej, projektowana kanalizacja jest częściowo w fazie realizacji, istnieje już kanalizacja burzowa. Sieć wodna do wykonania we własnym zakresie.
Oferta idealna na przedsięwzięcie developerskie gdyż przewidywana jest na tym terenie zabudowa jednorodzinna wolno-stojąca, bliźniacza lub szeregowa.
Zapraszamy na prezentacje i do bliższego zapoznania się z ofertą.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).