Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
805 PLN
Numer oferty
KOM25726
Piętro
5
Liczba pięter
5
Rok budowy
1977
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Polecam do wynajmu lokal biurowy o powierzchni 23 m2. który położony jest na V piętrze biurowca (winda), składa się z 1 pokoju. Na piętrze znajduje się do wspólnego użytku kuchnia oraz toalety. Biurowiec znajduje się w śródmieściu Szczecina, przy wejściu recepcja, dwie windy, bezpłatny parking, światłowód. Lokalizacja z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Aranżacja odbywa się na życzenie najemcy. Do dyspozycji również meble biurowe. Koszt najmu to 35 zł. za m2 + media. Dostęp do budynku całodobowy.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).