Daleszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Numer oferty
KOM25291
Kształt działki
Trapez

Opis nieruchomości

Działka pięknie położona w otulinie lasu o powierzchni 13526 m2. Gratka dla inwestora np. na osiedle domków jednorodzinnych lub też inne przeznaczenie.
W drodze dostępne media-prąd, woda. Na działce dodatkowo własne ujęcie wody. Działka przylega do drogi asfaltowej z Daleszewa na Stare Brynki. Kształt działki trapez. Zapraszam na prezentacje

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).