Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
451 000 PLN
Numer oferty
KOM24675
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
3
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Interesujący lokal w centum Szczecina, okolice ulicy Jagielońskiej.Lokal ma wejście z ulicy, 3 pomieszczenia rozkładowe-23m2,21m2,13m2, mała recepcja dla klientów, 2x wc.. W całym lokalu okna PCV, ogrzewanie nowe gazowe II-obiegowe, wewnętrzne zejscie do piwnicy 80m2. W korytarzu i w łazienkach -terakoty, kafle, w pokojach wykładziny typu-lentex(ognioodporne).. Od podwórza okna zabezpieczone kratami, od frontu rolety. Dogodne parkowanie dla klientów. Lokal nadaje się na gabinety lekarskie,bank, kancelarie itd. Polecam i zapraszam do osobistej wizyty.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).