Szczecin

Podjuchy

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Numer oferty
KOM24381
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rok budowy
1960
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne, Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne
Stan budynku
Do adaptacji
Pow. magazynowa
80
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal na wynajem z przeznaczeniem na biuro, gabinet lekarski, fitness, gabinet odnowy, nie uciążliwą produkcję lub inna cichą działalność mieści się w budynku jednokondygnacyjnym na Prawobrzeżu Szczecina w dzielnicy Podjuchy przy ul. Piwnej. Dzielnica ta skomunikowana jest z innymi osiedlami za pomocą 5 linii autobusowych oraz kolei (stacja "Szczecin Podjuchy"), odległość do centrum to około 5 km. Blisko autostrada poznańska, CPN, auto serwis. Budynek z powierzchnią na wynajem składa się z dwóch części i sąsiaduje z budynkiem mieszkalnym właściciela. Jedną część o powierzchni 80 m2 stanowi wysoka, otwarta przestrzeń z wydzielonym pomieszczeniem sanitarnym. Obecnie posadzki są betonowe, ściany i sufit otynkowane. Okna PCV białe otwierane. Do lokalu doprowadzony prąd, możliwość podłączenia instalacji CO oraz wszystkich niezbędnych dla działalności potencjalnego najemcy instalacji: alarmowej, klimatyzacji, wentylacji. Drugie pomieszczenie o powierzchni 80 m2 w obecnej chwili stanowi zadaszony blachą garaż z bramą wjazdową. W pomieszczeniu są okna, prąd-siła oraz posadzki betonowe.Budynek ogrodzony z wjazdem od ulicy. Właściciel deklaruje wykonanie i pokrycie kosztów adaptacji obu pomieszczeń według potrzeb najemcy. Możliwa wymiana okien i wydzielenie pomieszczeń. Lokal z dużym potencjałem dla firmy poszukującej spokojnej dzielnicy. Preferowana umowa na dłuższy okres czasu. Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).