Szczecin

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 400 000 PLN
Numer oferty
KOM23990
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 850 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1980
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania hala przystosowana pod działalność komercyjną, znajdująca się w okolicach byłej stoczni. Powierzchnia użytkowa działki - 1850 m2, powierzchnia użytkowa hali - 450 m2 (hala, łazienka, pomieszczenia gospodarcze). Materiał budowlany - cegła. Dach pokryty blachą. Budynek nie jest ogrzewany. 3 bramy wjazdowe na teren działki, ze wszystkich stron. Wysokość w szczycie 5m. Zapraszam na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).