Szczecin

Płonia

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
12 000 PLN
Numer oferty
KOM23929
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Piętro
1
Rodzaj budynku
Hala
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2013
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

DO wynajęcia powierzchnie biurowe z powierzchniami hal położone na prawobrzeżu.Obiekt nowy z 2013 roku o bardzo wysokim standardzie wykończenia , w którym obecnie jest do wynajęcia otwarta powierzchnia 450m2( w tym 2x łazienki , 2xszatnie, aneks kuchenny , który morze być wykonany , ponieważ wyodrębnione jest odpowiednie miejsce i podciągnięte media) położona na pierwszym piętrze , gdzie prowadzą schody oraz winda z pomieszczeniami biurowymi o pow. ok. 100m2(4 -x pomieszczenia biurowe, 2xłazienka) .Wszystko wykonane z materiałów wysokiej klasy(podłogi granity,stolarka wew. drewniana , okna i stolarka drzwiowa PCV).Obiekt murowany.Na parterze znajduje się hala o pow. ok. 80m2 .Do czynszu najmu należy doliczyć , tylko prąd i wodę wg. zużycia , a ciepło w budynku zapewnia właściciel w ramach opłaty czynszu najmu.Kaucja jednomiesięczna.Do ceny należy doliczyć podatek VAT.
Możliwość wynajęcia dodatkowo na piętrze 100m2 -4 pomieszczeń biurowych z łazienką za dodatkową kwotę 2 500zł.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).