Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Numer oferty
KOM23512
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
1930
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Polecam do wynajmu pomieszczenia biurowe w centrum Szczecina, położone na 1 piętrze budynku blisko Placu Lotników. Są to 2 pokoje biurowe o pow. 28/24m2 z własnym zapleczem tj. toaleta i aneks kuchenny - wyposażony. Na podłogach wykładzina biurowa, okna pcv. Ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).